Destiny 2: Jak odblokować wszystkie granaty pustki dla każdej klasy

Dodatek Witch Queen do Destiny 2 dodaje nowe umiejętności Pustki. Oto jak zdobyć wszystkie granaty Pustki dla dowolnej klasy.

Destiny-2-Void-Hunted-And-Titan

Najnowszy dodatek do Destiny 2 Królowa Czarownic zawiera nową, zaktualizowaną podklasę Pustki, a także jedną z najlepszych kampanii, jakie ta seria widziała od dawna. Gdy gracze zameldują się w grze, nowe fasety i fragmenty są dostępne domyślnie.

Jest jednak jeszcze kilka innych granatów Pustki, które gracze mogą odblokować dla wybranej przez siebie podklasy. Gracze będą musieli udać się do Bazaru Wieży i porozmawiać z Ikorą Rey, aby dostać w swoje ręce nowe granaty Pustki w Destiny 2.

Jak zdobyć wszystkie Granaty Pustki

Destiny-2-Ikora

Każda podklasa postępuje według tej samej procedury, aby odblokować granaty Pustki. Ikora stała się nowym źródłem wszystkiego, co związane z Pustką. Najprawdopodobniej to właśnie ona będzie sprzedawać moce, części i inne przedmioty związane z Łukami Słonecznymi i Łukami, w miarę jak inne podklasy będą przerabiane. Kiedy porozmawiasz z nią na Bazarze, pojawi się ekran sprzedawcy z mocami Pustki. Wybierz opcję Pustki prawym przyciskiem myszy.

Destiny-2-Void-Subclass-Option

Zakładka Pustki wyświetla wszystkie umiejętności, aspekty, fragmenty i Supery Pustki w różnych kategoriach. Bungie nie udostępniło jeszcze całej nowej zawartości, ponieważ jest ona zbyt potężna dla trybu konkursowego pierwszego dnia rajdu Królowej Czarownic. Niezależnie od tego, niektóre przedmioty, takie jak granaty, są nadal dostępne do kupienia.

Kliknij prawym przyciskiem myszy na Granaty, po najechaniu na ostatnią zakładkę w górnym rzędzie.

Destiny-2-Void-Grenade

Ta strona wyświetla wszystkie granaty Pustki, które gracz do tej pory odblokował. Niektóre z nich będą zupełnie nowe, gdy gracze zalogują się po raz pierwszy, i można je kupić za 3000 Glimmerów za sztukę. Po zakupie wszystkich pożądanych przedmiotów, pojawi się nowe zadanie.

Destiny-2-Ikora-Quest

Ikora poprosi użytkownika o medytację, aby odblokować zakupione przez niego granaty Pustki. Zaakceptuj nowe zadanie i postępuj zgodnie z instrukcjami, które zaprowadzą graczy do ołtarza w pobliżu Ikory.

Destiny-2-Meditate

Aby pomedytować, wejdź w interakcję z ołtarzem obok Ikory. Postać gracza wykona krótką animację klęczenia. Procedura jest identyczna z tą, którą gracze musieli wykonać w grze Poza światłem, kiedy chcieli porozmawiać z Ciemnością. Gracze będą musieli to zrobić tylko raz, w przypadku wszystkich zakupów Pustki.

Destiny-2-Player-Receives-New-Grenade (1)

Zadanie zakończy się samo, a gracze zauważą po prawej stronie odblokowany granat, który zdobyli. Gracze mogą teraz korzystać ze swoich nowych umiejętności granatów Pustki, wchodząc na ekran postaci i wybierając podklasę Pustki.