Destiny 2 jak szybko ulepszać craftowane bronie?

Wraz z pojawieniem się nowego systemu tworzenia broni w Destiny 2 , wraz z wprowadzeniem rozszerzenia The Witch Queen , pojawia się możliwość ulepszania tej stworzonej broni.

Każda broń, którą kształtujesz, ma poziom broni, który zaczyna się od pierwszego. Na wyższych poziomach możesz zabrać swoją ukształtowaną broń z powrotem do Reliktu w Enklawie i przekształcić ją za pomocą Ulepszonych Cech i Cech Wewnętrznych wyższej jakości, kosztem Materiałów Rezonansowych .

Oto, jak szybko podnieść te poziomy broni.

Jak szybko awansować wytworzoną broń w Destiny 2?

Pokonywanie wrogów i wykonywanie czynności szybko zwiększy poziomy wytworzonej broni. Podczas gdy samo wykonywanie czynności nie nagradza doświadczenia na poziomie broni, czynności są najbardziej owocnym źródłem dużej liczby wrogów, oprócz silniejszych wrogów, którzy nagradzają więcej doświadczenia po pokonaniu.

osteostriga

Uderzenia, aktywności w Wellspring , pola bitew Psi Ops, heroiczne wydarzenia publiczne, misje kampanii i utracone sektory na wszystkich poziomach trudności zapewniają największą ilość doświadczenia związanego z bronią. Wielcy bossowie pod koniec tych wydarzeń zapewnią skoki doświadczenia o około 20% i powinni mieć wysoki priorytet.

„Powiadomienie o zwiększeniu poziomu broni” pojawi się po prawej stronie ekranu, gdy osiągniesz nowy poziom.

Ważne jest, aby pamiętać, że jeśli zdemontujesz wytworzoną broń, stracisz cały postęp na poziomie. Jeśli poziom światła wykonanej broni jest trochę za niski, wydaj moduł ulepszenia lub poczekaj, aż znajdziesz upuszczoną wersję broni, aby ją ulepszyć.