Destiny 2: Jak zdobyć Gjallarhorna

W ramach obchodów 30. rocznicy Bungie w Destiny 2 studio dodaje do gry ulubieńca społeczności egzotyczny Gjallarhorn i oto jak go zdobyć.

Bungie ma za sobą długą historię w branży gier, produkując kilka głównych serii od Marathon do Myth , współpracując z Microsoft w Halo , do obecnej ery z franczyzą Destiny . Mając już 30 lat za pasem, firma świętuje swoje dziedzictwo i ma więcej niż kilka prezentów dla fanów obecnej gry Bungie, Destiny 2 .

W ramach obchodów 30. rocznicy Bungie udostępniło nową zawartość do Destiny 2 , zarówno w ramach darmowej aktualizacji, jak i specjalnego płatnego pakietu DLC. Chociaż zawartość zawiera nowy loch o nazwie Uścisk chciwości i darmową aktywność dla 6 osób, skupioną wokół Xura i jego skarbu, fani również byli podekscytowani, mogąc sprawdzić całą nową broń i sprzęt, które pojawią się w tej aktualizacji. Bungie nie tylko potwierdził powracających faworytów, takich jak Matador 64, ale ma także specjalną broń inspirowaną Halo, w tym egzotyczną broń boczną.

Jednak najbardziej prestiżową bronią zawartą w 30. rocznicowym pakiecie Bungie jest egzotyczna wyrzutnia rakiet Gjallarhorn. Ogromna ulubiona broń fanów z oryginalnego Destiny, oto jak obecni gracze Destiny 2 mogą ją zdobyć.

destiny 2 gjallarhorn

Jak zdobyć Gjallarhorn?

Po pierwsze, jedynym sposobem na uzyskanie dostępu do Gjallarhorn w chwili obecnej jest posiadanie 30th Anniversary Pack . Dzięki temu gracze zapłacą 24,99 USD, ale uzyskają dostęp do lochów Uścisk Chciwości, zestawu Cierniowej Zbroi, zwracając legendarną broń, taką jak Eyasluna, zbroja Bungie Streetwear i nie tylko.

Po zakupie pakietu DLC gracze będą musieli udać się do Kosmodromu od reżysera Destiny 2 i porozmawiać z Shaw Han’em. Przejdzie on przez egzotyczną misję „I wylecieć z wilkami”, która zaczyna się od zadania graczy, aby ukończyli loch Uścisku Chciwości, aby znaleźć nabój „Wolfpack”.

Po powrocie do Hana gracze będą musieli pokonać potężnych Upadłych w Kosmodromie, aby kontynuować zadanie i zebrać więcej naboji Wolfpack. Mając wystarczającą liczbę zebranych, gracze będą musieli zobaczyć Shaw Hana i Banshee-44 w Wieży. Zanim broń zostanie przyznana, Banshee wyśle ​​graczy do zaginionego sektora znanego jako Exodus Garden 2A, aby znaleźć ostatni element potrzebny do zrekonstruowania rakietnicy.

Po ukończeniu utraconego sektora gracze powinni wrócić do obozu Shaw Hana w kosmodromie i użyć skrzyni z narzędziami w jego kryjówce, aby dokończyć odbudowę. Na koniec porozmawiaj z Shaw Han, aby zakończyć to egzotyczne zadanie.

gjallarhorn

Co robi Gjallarhorn?

Z prawie maksymalnym zasięgiem wybuchu, Gjallarhorn niesie ze sobą zniszczenie balansu Destiny 2 . Pociski wilczego stada są ponownie jego nieodłącznym atutem, który dzieli pociski wystrzelone z wyrzutni rakiet na śledzące pociski klastrowe po detonacji.

Jednak dużą różnicą między odpowiednikiem Gjallarhorna Destiny 1 jest legendarna cecha. W przypadku Destiny 2 Gjallarhorn ma cechę Łowca stada, która nie tylko zwiększa obsługę i prędkość przeładowania w pobliżu sojuszników, ale także zapewnia pociski wilczej sfory pobliskim sojusznikom, którzy używają nieegzotycznych wyrzutni rakiet. Oczywiście doprowadzi to do zniszczenia na masową skalę, dając wszystkim sojusznikom możliwość śledzenia rakiet kasetowych.

Destiny-2-Gjallarhorn-skins

Zawartość Eververse

Biorąc pod uwagę główne wibracje Halo w niektórych broniach, takich jak miecz energetyczny , broń boczna i karabin bojowy, Bungie dodał również odrobinę Halo do Gjallarhorna. Gracze, którzy chcą wydać trochę srebra, waluty premium w grze Destiny 2 , mogą udać się do Tess Everis, która ma na sprzedaż specjalną ozdobę dla Gjallyiego.

Nazywany GJNKR, Gjallarhorn nabiera bardziej nowoczesnego militarnego wyglądu, wraz z czerwonym laserem śledzącym i znanym czarno-zielonym schematem kolorów. Najwyraźniej jest to oparte na klasycznej wyrzutni rakiet Halo , znanej jako SPANKR w Halo Infinite . Zainteresowani gracze będą musieli rozwalić ponad 700 szt. srebra w sklepie Eververse.