Destiny 2 jakie są najlepsze podklasy?

Najlepsze klasy i podklasy Destiny 2 PvE na rok 2022

Po przejrzeniu różnych aktywności PvE w Destiny 2 opracowałem ranking klas, z którymi chcesz walczyć po swojej stronie. Zaktualizowane na 2022 do Beyond Light, oto najlepsze klasy Destiny 2 PvE i podklasy PvE .

12. Łowca Arcstrider

arcstrider

 

Zacznijmy tę listę od stwierdzenia, że ​​chociaż napastnik jest ostatni w naszych najlepszych podklasach Destiny 2 do PvE, nie ma całkowicie nieopłacalnej podklasy. Jest miejsce dla sześciu osób i dopóki dobrze zbalansujesz podklasy wsparcia i obrażeń, wszystko może działać.

Arcstrider, zwłaszcza ze swoim super drzewkiem środkowym, ma dużą wszechstronność, by zaoferować drużynie ogniowej. Jak zawsze, świetnie sprawdza się w szybkim usuwaniu grup wrogów.

Jest również wyjątkowo przystosowany do skutecznego ogłuszania wielu bossów w Destiny 2, co nie jest czymś, co wiele innych podklas może łatwo odtworzyć.

Ze środkowym drzewem ma ekstremalną użyteczność defensywną z Wirującą Strażą, która wciąż pozwala mu miotać wrogów. Jednak teraz ma dodatkową premię polegającą na blokowaniu nadlatujących pocisków i wyrzucaniu ich z powrotem na wrogów. Szczerze mówiąc, Arcstrider należy do kategorii całkowicie wykonalnych, gdy masz wypełnione inne bardziej kluczowe miejsca, takie jak Nightstalker, Sentinel i / lub Dawnblade.

Będziesz potrzebować specjalistów od zadawania obrażeń, a Arcstrider to świetny wybór z doskonałą przeżywalnością, niezależnie od wybranego drzewa umiejętności.

11. Czarownik Przywoływacza Burz

warlock stormcaller

Stormcaller z Beyond Light nadal pełni dokładnie tę samą rolę, co przed Beyond Light. Wyczyszczenie dodaje i po prostu czyste ogólne obrażenia.

Super Porzuconych ze środkowego drzewa, Zasięg Chaosu, jest trochę lepszy w walce z pojedynczymi wrogami niż pozostałe dwa Dostrojenia i jest popularną opcją w czasach, gdy brakuje amunicji.

Stormcaller to prawdopodobnie najlepsza podklasa Destiny 2 do zadawania obrażeń grupom słabych wrogów. Będzie przeżuwał Thralla, Psionów i wrogów z czerwonymi pasami z komiczną łatwością, z supermocą, która wydaje się trwać wiecznie. W raidach jest wiele sekcji, w których stanowi to przeszkodę dla zespołu, a Stormcaller jest narzędziem, aby to usunąć.

Jednak profit, który naprawdę pomaga Przywoływaczowi Burzy się wyróżnić, znajduje się w drzewie Dostrojenie Żywiołów (dolna ścieżka) i nazywa się Arc Soul.

To, co to robi, to dodanie Arc Soul do twojej umiejętności szczeliny, dzięki czemu każdy, kto przejdzie przez twoją szczelinę, otrzyma gwałtowną małą kulę elektrycznej furii na ramieniu, która zaatakuje wszystkich pobliskich wrogów. Możesz połączyć to z egzotyką Nie ma czasu na wyjaśnienia i prawie zmienić Stormcallera w jedyne zajęcie dla zwierzaków w Destiny 2!

Wydaje się, że to mała sprawa, ale robi dużą różnicę w DPS i może sprawić, że trudne sytuacje w działaniach, takich jak Nightfall, będą znacznie łatwiejsze do opanowania, ponieważ teraz zasadniczo masz dodatkowy pistolet na ramieniu, który strzela swobodnie i może pomóc w obserwowaniu twojego plecy.

Niekoniecznie zapewnia ci więcej zdrowia lub pancerza, ale może pomóc utrzymać agresorów na dystans, a także wspierać twoich sojuszników.

Jeśli masz już Ostrze Świtu lub dwa, wrzucenie Stormcallera do miksu Arc Soul podczas faz DPS bossa i niektóre ulepszone dodawanie czyszczenia paczek wrogów w Nightfalls i Deep Stone Crypt jest zdecydowanie pomocne, po prostu nigdy nie należy go przebierać Dawnblade, jeśli jeszcze go nie masz w czymś bardzo trudnym i ma silną konkurencję ze strony innych podklas Warlocka.

10. Tytan Behemot

behemoth

Podczas gdy Titan Behemoth jest niesamowicie zabawny w PvE, gra się nim bardzo podobnie do Strikera, z wyjątkiem nieco większej użyteczności i ma trudniejszy czas w bardzo niebezpiecznych scenariuszach dla PvE.

Titan Behemots uwielbiają się ślizgać. Główna pętla rozgrywki w Behemoths polega na umieszczeniu wszędzie wielu kryształów Stasis; bez względu na to, czy używasz granatu, super lodowatego trzęsienia, czy nawet nowej egzotycznej broni Stasis, Uścisku Zbawienia, a następnie przebij się przez nie swoim aspektowym wślizgiem lub atakiem wręcz, aby zadać ogromne obrażenia wrogom, jednocześnie czerpiąc korzyści z gry sieciowej.

Jest niesamowicie satysfakcjonujący i potężny, ale jest też niesamowicie ryzykowny, ponieważ musisz narazić się na krzywdę, aby jak najlepiej z niego skorzystać.

Jeśli robisz coś mniej ważnego, Behemoty mogą szybko rozprawić się ze śmieciowymi wrogami bez konieczności polegania na jego superumiejętności. Jeśli jednak zamierzasz wziąć to do czegoś takiego jak Nightfall, zdecydowanie bardziej zmierz się ze swoimi atakami, albo skończysz naprawdę martwy, naprawdę szybko.

9. Łowca zjaw

destiny 2 hunter stasis

Revenant to niezwykle dobrze wykonana podklasa Stasis dla Łowcy, która doskonale sprawdza się zarówno w scenariuszach PvE, jak i PvP. Jednak w PvE Revenant jest najbardziej znany ze swoich potężnych super, Ciszy i Szkwał.

Obecnie istnieje kilka superzdolności, które potrafią wyłączyć większy obszar wrogów lepiej niż Cisza i Szkwał. Nie tylko zadaje ogromne obrażenia ogromnemu obszarowi (w zależności od celu), ale także lodowe tornada będą pojawiać się i nadal spowalniać i zamrażać wrogów na, jak się wydaje, na zawsze. Jest kilka supersów, które są tak dominujące jak cisza i szkwał

Jeśli masz zamiar grać w Revenant, wskocz do tego super i spróbuj wykorzystać buildy, które pozwolą Ci jak najczęściej uciszyć i Szkwał, oraz wykorzystać fragmenty, takie jak Szept Więzów.

Revenant, podobnie jak inne podklasy Stasis, może również wykorzystywać inne fragmenty, aby utrzymać efekty spowolnienia i zamrażania, jednocześnie zwiększając ich obrażenia.

Chociaż nie zastąpi to czegoś takiego jak Gunslinger lub Nightstalker dla DPS bossa, istnieje kilka lepszych opcji, jeśli chodzi o kontrolę obszaru w grze, niż Revenant. Jest trochę zbyt uzależniony od swojej supermocy w PvE, dlatego jest tuż poniżej kolejnej podklasy Stasis.

8. Tytan Sunbreaker

titan solar

Sunbreaker nadal trzyma się swojej niszy, nawet jeśli jest mniej ważny niż kiedyś: świetny do usuwania wrogów i możliwość osłabiania pojedynczego celu, kiedy tylko chce.

Uderzenie młotem w bossa lub bohatera wciąż jest czasami przydatne, ale istnieje wiele innych bezpieczniejszych i trwalszych metod wzmacniania fazy obrażeń na sekundę od teraz w Beyond Light.

To powiedziawszy, nadal jest to bardzo przydatny atak w zwarciu do eliminowania majorów i innych bardziej wytrzymałych wrogów, takich jak Servitory. Nie możesz mieć bańki Sentinel przez cały czas, i to w scenariuszach bez bossów, w których teraz świeci Sunbreaker.

Jeśli masz dużo Totemu Świtu, posiadanie jednego Sunbreakera Hammer Strike w pobliżu, aby pomóc grupie spalić mniejszych, ale wciąż trudniejszych wrogów, nadal jest pomocny.

Sunbreaker z dolnego drzewa, AKA Sunspots, otrzymał pośrednie wzmocnienie poprzez wydanie egzotycznego elementu zbroi, Phoenix Cradle, który pozwala członkom zespołu, którzy przechodzą przez Sunspots, uzyskać jego efekty, jeszcze bardziej wzmacniając jego rolkę niemarkowego faceta wzmacniającego/debuffującego, zwłaszcza gdy jesteś w ruchu.

W szczególności Middle Tree Sunbreaker doskonale łączy się z niesamowicie potężnymi kompilacjami Warmind Cell. Połącz go z Ashen Wake, wysoką dyscypliną i niektórymi broniami słonecznymi; wymaga trochę wysiłku, ale trudno będzie znaleźć podklasy tak destrukcyjne jak Code of the Devastator.

7. Napastnik Tytan

destiny_2_titan_strike_art

W latach, w których oceniałem klasy Destiny 2, Striker prawie zawsze był ostatni lub bliski ostatniej. Nie żeby była to bezużyteczna podklasa, po prostu zawsze miała najmniej do zaoferowania w porównaniu z innymi klasami.

Zmienia się to w 2021 roku wraz z dodaniem egzotycznego napierśnika, Kirysu spadającej gwiazdy. W końcu zmienia Striker ze środkowego drzewa w broń nuklearną, którą zawsze miał być, a w połączeniu ze wszystkimi innymi korzyściami, jakie zapewnia Middle Tree Striker, czyli Code of the Missile, zamienia tę podklasę w jedną z najlepszych podklas w grze .

Middle Tree Striker zawsze miał w Destiny 2 prawdopodobnie jedną z najlepszych neutralnych gier (czyli czas, w którym twoja superzdolność słabnie). często, podczas gdy Intertia Override daje darmowe przeładowania i profity obrażeń.

Teraz jednak, oprócz wszystkich innych korzyści, możesz wyposażyć Kirys spadającej gwiazdy i zmienić jego superzdolność w jedną z najmocniej uderzających i zadających najwięcej obrażeń w grze, uderzając Ultrasów, by zadać ogromne obrażenia i rywalizując z Rewolwerowcami Celestial Nighthawk .

Podczas gdy inne drzewka Strikera są solidne, aby dodać klarowności i tym podobne, Code of the Missile z Kirysem spadającej gwiazdy jest tym, co wynosi Strikera poza podziemia naszych najlepszych podklas PvE w rankingu Destiny 2.

6. Czarnoksiężnik pustki

warlock void walker

Voidwalker, w przeciwieństwie do wielu podklas Destiny 2 z tej listy, nigdy nie ewoluował zbytnio. Voidwalker jest bardzo kompetentnym dilerem obrażeń we wszystkich scenariuszach z wieloma narzędziami do przetrwania w PvE. Taka była jego rola praktycznie od zawsze i pozostaje taka sama jak w Beyond Light.

Voidwalker jest prawdopodobnie najbardziej wytrzymałym czarnoksiężnikiem w neutralnej grze, który może zadawać ogromne obrażenia za pomocą Nova Bomb i pomagać w usuwaniu grup wrogów bez konieczności martwienia się o śmierć. Użyj Dostrojenia Głodu i ucztuj z Pożeraniem.

Tylko upewnij się, że ludzie nie kradną twoich zabójstw, w przeciwnym razie możesz mieć kłopoty. Wyposaż Grzech Nazareca, aby podwoić zabawę.

Bomba Slowva w szczególności pomaga mu również zadawać obrażenia bossom i może być pomocna w nalocie na Deep Stone Crypt podczas wielu spotkań, w tym Taniksa, który szybko wyrywa jądro nuklearne z jego trzonu.

Ręczne wzmocnienie supernowej w PvE sprawia, że ​​środkowe drzewo jest o wiele bardziej interesujące niż kiedykolwiek wcześniej. Z odpowiednim wyposażeniem, które zapewnia odzyskanie granatów, może to być bardzo silny zabójca.

5. Czarnoksiężnik Shadebinder

destiny 2 stasis warlock

Shadebinder, nowa podklasa zastoju Czarnoksiężnika, wystrzeliwuje na szczyt naszej listy najlepszych podklas PvE Destiny 2.

Shadebinder ma po prostu tak wiele opcji, jeśli chodzi o fragmenty, które dręczą wrogów i bohaterów poprzez ciągłe zamrażanie ich, jednocześnie zwiększając skuteczność samego Shadebindera.

Shadebinders z Aspektem Kontroli mogą używać swoich granatów, aby konsekwentnie spowalniać i zamrażać wrogów bardziej niż jakakolwiek inna podklasa Stasis, ponieważ za każdym razem, gdy zamrożony wróg, lodowy pocisk wyśledzi i zamrozi innego.

Połącz to z super, Winter’s Wrath, Shadebinder Czarnoksiężnicy mogą konsekwentnie manipulować polem bitwy na swoją korzyść, a także nakładać na siebie potężne wzmocnienia obrażeń od broni. Oczywiście, jeśli określisz właściwą specyfikację, możesz również stworzyć armię wieżyczek statycznych, aby pole bitwy było zamrożone i łatwe w obsłudze.

Stasis nie ma takiej samej siły ognia, jak innym klasom, więc aby jak najlepiej je wykorzystać, będziesz chciał wykorzystać tę zdolność do zatrzymywania wrogów na ich drodze. Zaledwie sekunda lub dwie zamrożenia to wystarczająco dużo czasu, aby inny członek drużyny ogniowej pojawił się z czymś w rodzaju Lamentu i zniszczył trudnego wroga.

4. Łowca rewolwerowiec

solar hunter

Rewolwerowiec wciąż jest jedną z najlepszych podklas obrażeń na sekundę w grze, zarówno pod względem obrażeń obszarowych, jak i zadawanych pojedynczym celom, i dopóki to się nie zmieni, pozostanie stałym elementem w trudnych scenariuszach PvE.

Rewolwerowiec może teraz stopić bossa z całej mapy z całkowitym bezpieczeństwem dzięki Złotemu Pistoletowi, a jeśli ryzyko jest tego warte, może wstać ci prosto w twarz i zadać jeszcze więcej obrażeń oraz usunąć kilka stworów, gdy są w tym. z ostrzałem ostrza.

To, co nadal jest superpotężne, to Celestial Nighthawk i Golden Gun, podstawa każdej strategii, która opiera się na ciągłym DPS. Rewolwerowcy znaleźli utrwalone miejsce dla drużyny rajdowej, pomagając w walce z jednym lub dwoma bossami, dzięki ich niesamowitym super topiącym bossom.

Droga strzelca wyborowego jako całość skupia się bardziej na nagradzaniu graczy za precyzyjne trafienia i zabójstwa. Jest to zdecydowanie podklasa, która jest bardziej nastawiona na wysoko wykwalifikowanych graczy, co niekoniecznie jest złą rzeczą, ponieważ we właściwych rękach jest to absolutna bestia.

Jednak wciąż brakuje mu trochę użyteczności PvE poza niezwykle przydatną niszą topnienia bossów. Nigdy nie będzie tak sprawny w usuwaniu szerokich pokosów wrogów, jak Napastnik czy Przywoływacz Burzy.

Nigdy też nie będzie konkurować ze specjalistami od wsparcia, takimi jak Sentinel, Nightstalker i Dawnblade. Jeśli jednak masz wszystko pod ręką i potrzebujesz tylko czegoś, co może zniszczyć bossa, Rewolwerowiec jest świetny do wypełnienia jednego lub dwóch miejsc w drużynie ogniowej.

3. Nocny stalker

hunter void

Nightstalker pozostaje jedną z najbardziej użytecznych podklas dzięki swojej super, Shadowshot, która nigdy nie jest pomocna. Shadowshot jest tak mocno trzymany w prawie każdej sytuacji PvE, o której możesz pomyśleć.

Może pomóc osłabić bossa, podobnie jak Punkt topnienia Sunbreakera, ale jest również w stanie wyłączyć cały obszar wrogów i wygenerować przy tym mnóstwo kul.

Jeśli chodzi o ścieżki dla Nightstalkera, obie są niezwykle przydatne w zależności od twojego stylu gry. Droga Trapera (górna ścieżka) pozwala na skorzystanie ze Znikającego Kroku.

Dodaje to niewidzialności do twojego rzutu uników i utrzyma cię przy życiu w niebezpiecznych sytuacjach. Przenikliwy zwiadowca zapewnia dodatkową mobilność, a twój Strzał Cienia staje się pułapką, a nie zwykłą strzałą, którą można pozostawić za rogiem lub nad drzwiami dla niczego niepodejrzewających wrogów.

Way of the Pathfinder jest nieco bardziej agresywny i bardziej pomaga twoim sojusznikom.

Kołczan Moebiusa pozwala wystrzelić wiele strzał, które zadają wysokie obrażenia, Heart of the Pack pomaga zwiększyć produkcję kul światła, a Vanish in Smoke pozwala stać się niewidzialnymi dla siebie i sojuszników (idealne do szybkiego poruszania się po obszarach w Nightfall Strikes).

Jeśli naprawdę przegapiłeś Bladedancera z Destiny 1, w pewnym sensie odzyskasz to przez środkowe drzewo Nightstalker z Spectral Blades, jednak nadal żyje w cieniu Shadowshot w sytuacjach PvE.

2. Tytan Sentinel

Sentinel-Titan-Void-30-Aspect

Bubble Bros. powracają! Strażnik z dodatkiem Broni Światła do Totemu Świtu (górne drzewo) natychmiast wyrzucił Strażnika z powrotem na szczyt metagry PvE i pozostaje tam od Destiny 2: Beyond Light.

W połączeniu ze Studnią blasku superzabójca Ward Świtu ma kluczowe znaczenie dla spalenia najtwardszych wrogów, takich jak Atraks-1 w GŁĘBOKIEJ KAMIENNEJ KRYPCIE, i przetrwania ataku wrogów podczas najtrudniejszych nocnych szturmów, zwłaszcza podczas używania Hełmu św. 14.

Również Defensive Strike jest jednym z najlepszych efektów walki wręcz w grze, a jeśli użyjesz Doom Fang Pauldron, możesz również przyczynić się do odzyskania bańki.

To nie wszystko jest tylko górne drzewko dla PvE Ścieżka dowódcy wciąż ma pewne zastosowania, jeśli masz już 1-2 bąbelki. Banner Shield to dobra mobilna osłona w sytuacjach, gdy chcesz chronić wrażliwy oddział DPS, jednocześnie zwiększając obrażenia. Poza tym nadal jest znacznie lepszy w ofensywie niż topowe drzewko, co czyni go bardziej zrównoważonym wyborem, jeśli masz już bąbelki.

Wreszcie, możesz też po prostu zdecydować się na rzucenie Kapitana Ameryki na cały tyłek wszystkich z dolnym drzewem. Istnieją jednak inne podklasy, nawet w Tytanie, które mogą to zrobić, jeśli nie lepiej. Zapisz dolne drzewo dla PvP.

1. Czarnoksiężnik Ostrza Świtu

destiny 2 dawnblade

Ostrze Świtu może nie jest tak zepsute jak kiedyś, ale wciąż jest to oczywisty wybór dla Czarnoksiężnika w niemal każdej sytuacji PvE.

Studnia Blasku, najbardziej przydatna superzdolność Ostrza Świtu do PvE, tworzy super szczelinę, która ma niezwykle potężne możliwości leczenia i wzmacnia każdego w niej. Dodatkowo, jeśli nie potrzebujesz energii granatu, Ostrza Świtu mogą zmienić go w przenośną osłonę dla sojusznika.

Buty Well of Radiance i Lunfaction są nadal bardzo dobre, po prostu nie są już zepsute ani tak krytyczne, ale nadal są mile widziane w każdej fazie DPS, niezależnie od tego, czy jest to Last Wish, Garden of Salvation, czy Deep Stone Crypt.

Podobnie jak w przypadku Ward of Dawn z Destiny 1, naprawdę nie ma złego czasu, aby mieć Studnię blasku w tylnej kieszeni. Jest to uniwersalnie przydatne w prawie każdej sytuacji, o której możesz pomyśleć na scenie PvE w Destiny 2.

Kiedy Ostrza Świtu używają swojego najwyższego drzewa, zamieniają się w jedną z najbardziej mobilnych podklas w Destiny 2, potrafiącą jeździć na łyżwach z Icarus Dash z dużą prędkością. A dzięki Dawn Chorus mogą zamienić się w potwora DPS z czasem, dzięki potężnym zdolnościom spalania.

Między jego zdolnością jeżdżenia z dużą prędkością, eliminowania grup wrogów lub skutecznego sprawiania, że ​​drużyna jest prawie niezwyciężona nawet w najtrudniejszych scenariuszach PvE. W zasadzie nie ma niczego, czego nie może zrobić Ostrze Świtu.