Destiny 2 czym są próby ozyrysa?

Próby Ozyrysa powracają Strażniku, a w tym poradniku pokaże Ci, jak rozpocząć grę w tym zaciętym trybie PvP i walczyć o chwałę. Wielu graczy może mieć już odblokowany ten tryb, podczas gdy inni będą musieli ukończyć zadanie o nazwie Dostęp do Prób, aby uzyskać dostęp do Trials of Osiris.

destiny 2 saint

Trials of Osiris nie jest grą łatwą do przejścia dla wielu początkujących graczy. Długoletni gracze mogą po prostu odwiedzić Saint-14 i zdobyć przejście, ale nowicjusze będą musieli wykonać zadanie dostępu do Trialsów. Aby ustalić swoją wartość, gracze muszą wykonać kilka prostych zadań w tym zadaniu:

Poziom mocy 1300
Osiągnij poziom „Legenda” w Waleczności.
W Eliminacji pokonaj 50 przeciwników.
W większości przypadków osiągnięcie poziomu mocy 1010 powinno być proste. Będzie się to wiązało z uczestnictwem w grze i zdobywaniem przedmiotów. W miarę pojawiania się nowych treści i zwiększania maksymalnego poziomu Mocy, spodziewaj się, że liczba ta będzie rosła.

Kolejna faza, osiągnięcie rangi Legendy Waleczności, będzie wymagała znacznego wysiłku. Legenda to najwyższa ranga, jaką można uzyskać w zwykłym Tyglu. Nie jest to ranga zawodnicza (zwana Chwałą), ale jest o wiele łatwiejsza do zdobycia. Gra w weekend z podwójnym Valorem bez wątpienia przyspieszy sprawę. Jeśli nie jest to możliwe, po prostu odwiedzaj Lorda Shaxxa w Wieży, aby zdobyć więcej nagród w Tyglu.

Na koniec, w Eliminacjach, musisz pokonać 50 przeciwników. Jeżeli dążysz do uzyskania rangi Legendy Waleczności, powinna to być twoja główna lista odtwarzania. Niewiele możesz tu zrobić poza graniem najlepiej jak potrafisz i współpracą z kolegami z drużyny, aby zdobywać zabójstwa.destiny 2 trials

Kolejnym krokiem jest zagranie w Trials of Osiris po ukończeniu Trials Accessu, lub jeśli nie musisz tego robić. Nie możesz go po prostu przywołać z Orbity; musisz najpierw udać się do Wieży i porozmawiać z Saint-14.

saint 14

saint 14 2

Gdy gracze otrzymają od Saint-14 swoje Przejście Próbne, muszą stworzyć trzyosobową drużynę ogniową. W Trialsach Ozyrysia nie ma systemu dobierania graczy. Zanim przystąpisz do gry, upewnij się, że twoja drużyna jest gotowa. Jeśli tak, przejdź do mapy i wybierz Tygiel, a następnie Trials of Osiris.

Rozpoczęcie trybu gry jest tak proste. Jedynym warunkiem jest to, że gracze muszą mieć poziom mocy 960 lub wyższy, aby wziąć udział w rozgrywce. W trybie Próby Ozyrysa włączona jest przewaga poziomów, co oznacza, że osoba z poziomem Mocy 1510 ma niewielką przewagę nad Strażnikiem z poziomem Mocy 1500.