Destiny 2 Klasa Czarownik dostępne i umiejętności

Klasa Czarownik w Destiny 2

Destiny 2 to jedna z tych gier, w których od początku wybierasz klasę i trzymasz się jej przez długi czas. Decyzja o wyborze klasy należy wyłącznie do ciebie, a trzy dostępne opcje znacząco się od siebie różnią. W tym poście omówię klasę Czarnoksiężnika, od której zacząłem.

Klasa Czarownika w Destiny 2 wzmocnia swoje widmowe i elementarne umiejętności, aby dodać o wiele więcej do zgrania drużyny ogniowej. Czarnoksiężnik wzmocnił swoją grę jako kosmiczny czarnoksiężnik, aby zapewnić większe wsparcie swoim kolegom z drużyny w ogniu walki – a jednocześnie zadać im spore obrażenia, gdy jest to istotne. Jeśli chcesz posiąść moc Czarownika, musisz pamiętać o kilku rzeczach, które pomogą ci stać się bardziej efektywnym Space Wizardem, a także o tym, jak wykorzystać te umiejętności z innymi Strażnikami, nie tracąc przy tym ani chwili.

Czarnoksiężników łatwo rozpoznać po zaokrąglonych hełmach i długich szatach. Oprócz hełmu, zbroi na klatce piersiowej, rękawic i nóg, które noszą pozostałe klasy graczy, mają jeszcze piąty element zbroi, który jest unikalny dla ich klasy i pomaga odróżnić ich od towarzyszy broni: wiązanie noszone na lewym górnym ramieniu.

czarownik

Zdolność klasowa: Wyrwa lecząca/wzmacniająca

Rift jest umiejętnością klasy Czarnoksiężnika. Przytrzymanie przycisku kucania tworzy wokół ciebie krąg energii, który wzmacnia obrażenia lub leczy wszystkich, którzy się w nim znajdują, w tym ciebie. Dzięki temu Warlocki są świetnymi graczami drużynowymi, ale pamiętaj, by używać Rifta nawet, gdy jesteś sam. Uzdrawianie Riftów znacznie poprawi twoją zdolność przetrwania w trybie PVE w pojedynkę. Empowering Rifts, z drugiej strony, są bardziej sytuacyjne, ale mogą być skuteczne w niektórych okolicznościach.

Zdolność skoku – Szybowanie/blink

Czarownicy mają najtrudniejsze umiejętności ruchowe ze wszystkich klas w Destiny 2. Szybowanie jest aktywowane przez wciśnięcie przycisku skoku w powietrzu i nie jest to standardowy drugi skok. Z drugiej strony, Szybowanie zachowuje twój obecny pęd w momencie aktywacji. Oznacza to, że jeśli aktywujesz go krótko po opuszczeniu ziemi, będziesz nadal leciał w górę i do przodu. Jeśli jednak już opadasz, nie zyskasz więcej wysokości.

Blink to umiejętność dostępna tylko dla Voidwalkerów, która działa podobnie do Szybowania. Skok w powietrzu teleportuje cię na krótki dystans w kierunku, w którym się poruszałeś. Nie jest to idealny środek transportu, ale jest niedoceniony podczas walki.

Jak wygląda meta?

Studnia światła, super-ostrze Dawnblade’a, które było niezwykle potężne w połączeniu z egzotycznymi butami Lunafaction Boots, była gorącą rzeczą dla Warlocków. Z drugiej strony, buty Lunafaction Boots nie przeładowują już automatycznie broni w Studni Radiance, począwszy od dodatku Shadowkeep. Zamiast tego, zwiększają one prędkość przeładowania. Nie znaczy to, że Studnia jest zła, ale nie jest już tak korzystna jak kiedyś.

Jaki jest więc najnowszy szał na Czarnoksiężnika? Cóż, obecnie możesz nieco bardziej eksperymentować ze swoimi podklasami, zwłaszcza że Tytani mogą teraz zapewnić duży wzrost obrażeń w drużynie ogniowej. Voidwalker i Stormcaller są moim zdaniem o wiele przyjemniejsze i skuteczniejsze niż Dawnblade. Możesz użyć Voidwalkera, aby przywołać dwa potężne Supery, które mogą zniszczyć fale dodatków lub stopić bossów. Stormcaller może również zapewnić Ci oczyszczającą pomieszczenie Stormtrance lub skoncentrowaną siłę Chaos Reach.

Jako Czarnoksiężnik, świadomość sytuacyjna jest kluczowa, niezależnie od wybranej przez Ciebie podklasy. Utrzymuj swoją Szczelinę aktywną tak często, jak to możliwe, najlepiej za osłoną. Nawet jeśli uda Ci się ją użyć w trakcie ataku, pamiętaj, że próba użycia jej w trakcie bycia trafionym prawie zawsze kończy się śmiercią. Ponieważ Szczelina jest jedną z najbardziej niezawodnych umiejętności leczących w grze, staranne rozmieszczenie i wyczucie czasu są kluczowe dla zapewnienia przetrwania twojej drużyny i siebie.

Jeżeli potrzebujesz dodatkowej pomocy z zaczęciem gry albo nowej klasy zapraszam na Discorda polskiej społeczności Meeting place for destiny fans