Destiny 2 – Najazd Przysięga ucznia

Wyciekł długo oczekiwany tytuł rajdu dla dodatku DLC Królowa Czarownic do gry Destiny 2, a większość graczy prawdopodobnie go przegapi.

ikora next to piramid

Bungie koncentruje się na nadchodzącym wprowadzeniu głównej zawartości endgame pakietu rozszerzenia: rajdu, teraz, gdy DLC Królowa Czarownic zostało wydane. Niewiele jest informacji na temat tego, co będzie zawierał rajd, nie ma też oficjalnego potwierdzenia jego tytułu, choć wydaje się, że komunikat prasowy coś w tej kwestii przekręcił.

DLC Królowa Czarownic było głównym punktem ostatniej informacji prasowej Destiny 2, dlatego też zawierało wiele informacji na jego temat. Zawierała ona jednak także część dotyczącą zbliżającego się pierwszego na świecie rajdu, którego rozpoczęcie zaplanowano na 5 marca, z wyraźnie podanym tytułem rajdu.

Według informacji prasowej Bungie, rajd na piramidę Królowej Czarownic będzie nosił nazwę „The Vow of the Disciple”. Chociaż nie było żadnych jawnych wzmianek o istocie zwanej „Uczeń” w ustalonym lore, niektóre cutscenki w DLC Królowa Czarownic oraz fakt, że rajd będzie miał miejsce wewnątrz rozbitej piramidy Ciemności, mogą wskazywać na to, że pojawi się przedstawiciel zupełnie nowej rasy sprzymierzonej z Ciemnością. Co więcej, Bungie już wcześniej stwierdziło, że rajd Królowej Czarownic będzie w jakiś sposób, w jakiejś formie lub kształcie, kontynuował historię.

 

destiny-2-the-witch-queen-raid-darkness-pyramid

Społeczność Destiny 2 przekopuje się obecnie przez nowy wątek Królowej Czarownic, aby dowiedzieć się, kto będzie ostatecznym bossem rajdu. Co ciekawe, żadne z kluczowych odkryć poczynionych podczas kampanii Królowej Czarownic nie zaprzecza założeniu, że w piramidalnym rajdzie pojawi się boss w postaci boga Robali. Ponieważ bóstwa Ula nie wydają się odgrywać znaczącej roli w kampanii, „Uczeń” może być jednym z tych starożytnych potworów.

Choć natura inwazji piramid pozostaje tajemnicą, nie da się zaprzeczyć, że wejście do gry nieprzygotowanym jest złym pomysłem. W Destiny 2 Sezon 16 gracze już dowiadują się, jak szybko zdobywać poziomy, aby wyposażyć się i poprawić swój wynik mocy w celu osiągnięcia ograniczeń trybu rywalizacji. Niezależnie od tego, czy ostatecznym bossem będzie Bóg Robali, czy zupełnie nowa istota Ciemności, w dniu premiery bez wątpienia będzie to wyzwanie.

Rozpoczęły się przygotowania do kolejnego rajdu w Destiny 2 i jeśli kampania Królowej Czarownic jest jakimkolwiek wskaźnikiem tego, czego można się spodziewać w Ślubie Ucznia, pierwszy wyścig rajdu może być jednym z najtrudniejszych. Clan Redeem potrzebował około 19 godzin, aby wszystko rozgryźć i wygrać wyścig The Last Wish, a coś podobnego może się wydarzyć również 5 marca.