Destiny 2: Najlepsze buildy czarnoksiężnika do trudnych aktywności PvE

Po wydaniu Beyond Light , Destiny 2 przejęło podklasy stazy. Przez pewien czas było jasne, że staza jest najpotężniejszą klasą w Destiny. Nic dziwnego, że najwiekszą OP podklasą czarownika będzie podklasa stazy, zarówno w PVE jak i PVP. Istnieje jednak kilka innych opcji dla graczy, którzy zmęczyli się zdolnościami stazy. Strażnicy będą pod wrażeniem tego, jak dobre są alternatywy.

Gracze będą chcieli mieć najlepsze umiejętności, mody i sprzęt, próbując nowych aktywności PVE w tym sezonie. Czarownik jest specjalistą od wszystkich zawodów, a klasy opisane w tym artykule zmaksymalizują użyteczność umiejętności każdego czarownika. Poniżej znajdują się dwie najlepsze buildy PVE Warlocka dla graczy próbujących ukończyć wymagającą zawartość PVE, taką jak Grandmaster Nightfalls, najazdy i lochy.

Wraz z rozszerzeniem Witch Queen i wydaniem Void 3.0, gracze Destiny 2 żyją w ekscytujących czasach. W szczególności Voidlocki mają szczęście, że grają w tę grę w takich czasach, w których Void faktycznie rządzi. Ostatnie zmiany i obecny sezonowy artefakt sprawiły, że Pustka jest nawet opłacalna na wyższych poziomach aktywności PVE, nawet jeśli Studnia Blasku nadal jest niezwykle cenna w wielu statycznych walkach z bossami, a zatem najprawdopodobniej również w nocnych szturmach arcymistrzowskich. Jednak wraz z popularniejszymi modami Elemental Welli i osłabieniem Kulek światła, istnieje kilka poważnych zmian w tym, jak niektóre z najlepszych buildy PVE Warlocka będą działać w przyszłości.

Build Przywoływacza Burz

warlock stormcaller

Obecnie podklasy Arc mają najtrudniej, jeśli chodzi o Czarowników w Destiny 2. Po prostu nie ma miejsca na Arc w zawartości końcowej gry, ale Bungie stwierdziło, że z każdą podklasą zaplanowaną na przeróbkę, Arc 3.0 wkrótce pojawi się w grze. Mimo to, jeśli gracze nalegają na grę Arc’iem, najlepszym sposobem, aby cokolwiek z tego wyciągnąć, jest uruchomienie środkowego drzewa z Chaos Reachem lub dolnego drzewa z Arc Soulem . Podczas gdy górne drzewo może czasami zobaczyć swoje zastosowania, pod względem czystego DPS i użyteczności, środkowe i dolne drzewo zrobią znacznie więcej.

Sugerowane mody i sprzęt

Destiny 2 exotic boots

Ponieważ Arc jest teraz tak niewiarygodnie słaby, mody i egzotyki przejdą długą drogę, aby ulepszyć build gracza. Nawet wtedy są to bardzo niszowe kompilacje, które nie są zalecane do działań PVE na najwyższym poziomie. Możliwe jest również wykonanie budowy Studni Żywiołów dla Arc’a, choć może to być trochę marnotrawstwem, ponieważ wymaga od graczy zmiany podklasy pancerza. Gracze mogą wybrać następujące mody, jeśli chcą mieć naładowaną światłem wersję Arc:

Ashes To Assets : Zabójstwa granatem zapewniają więcej super energii.

Blast Radius : Pokonywanie wrogów za pomocą wyrzutni ładuje strażnika światłem.

Energy Condensator : Używanie granatów zapewnia super energię podczas ładowania światłem.

Supercharged : Pozwala na więcej ładunków Charged With Light.

Stacks on Stacks : Zyskujesz dodatkowy ładunek za każdym razem, gdy strażnik zostanie naładowany światłem.

Dzięki powyższym modyfikacjom gracze będą mogli nakładać lekkie ładunki w zaledwie kilka sekund . Zaledwie jeden rzut granatem z Konwerterem Energii zapewni Czarnoksiężnikom około jednej trzeciej ich super energii. Oznacza to, że po dwóch lub trzech granatach strażnicy będą mogli użyć swojego superumiejętności. Użycie broni kinetycznej z  perkiem Thresh podczas ponownego ładowania granatów sprawi, że pasek wypełni się jeszcze szybciej.

Gdy super będzie na poziomie 80%, stabilizatory Geomag „dopełnią” pasek, pozwalając Czarnoksiężnikom aktywować Ręke Chaosu. Gdy superumiejętność jest aktywna, egzotyczna zbroja nóg wydłuża czas działania Ręki Chaosu podczas zadawania obrażeń. Wobec żółtych pasków i bossów ten egzotyk jest absurdalny. Korzystając z metody ładowania światłem, Stormcallerzy będą mogli używać ich znacznie częściej i będzie to działać dwa razy dłużej. Rezultatem jest niekończący się cykl DPS, który dziesiątkuje wrogów w PVE.

Destiny 2 exotic chest piece

Arc jest słaby od sezonu 16, prawie konieczne jest połączenie go z potężną egzotyczną zbroją. W przypadku przedmiotów egzotycznych, które dobrze współpracują z buildami Arc’a, gracze mogą wypróbować następujące elementy:

Eye of Another World: Szybkość odnawiania wszystkich umiejętności, jeśli zostanie zwiększona, minus Super. Świetne dla każdej podklasy.

Crown of Tempests: Idealny do drzew na górze i na dole. Zabójstwa ultem odnawiają umiejętności szybciej i wydłużają Burzowy Trans.

Storm Callers Brace: Zyskaj energię superzdolności za każde zabójstwo Burzowego transu w trybie superzdolności.

Stabilizatory Geomag: Zadawanie obrażeń za pomocą Zasięgu Chaosu wydłuża je.

Shadebinder Build

warlock stasis ult

Podklasy Stazy nadal są jednymi z najlepszych klas PVE w Destiny 2 . Podklasa Shadebindera dla czarnoksiężników jest tak dobra , że ​​gracze nie muszą nawet martwić się modami i egzotykami. Strażnicy powinni używać granatu Coldsnap, który zamrozi wrogów w dużym promieniu. Jeśli w pobliżu granatu znajduje się wielu wrogów, skuje on wszystkich wrogów znajdujących się w tym samym ogólnym otoczeniu.

Gracze, którzy jeszcze nie ukończyli misji i wyzwań, aby odblokować aspekty i odłamki, powinni to zrobić przed podjęciem próby specyfikacji buildu. Odłamek zastoju Whisper of Hedrons da graczom premię 25% do ogólnego panowania bronią za zamrożenie wroga. Dodatkowo, aspekty i odłamki zapewnią graczom nieograniczone szczeliny i wzmocnione dropy kul mocy .

Klasa stazy Czarnoksiężnika jest najskuteczniejsza , gdy gracze zamrażają i zabijają wrogów. Oprócz granatu Coldsnap gracze mogą korzystać z Penumbral blast , który tworzy bańkę zamrażającą wrogów w obszarze działania. Strażnicy mogą naprzemiennie używać Coldsnap i Penumbral blast, aby stale mieć aktywne wzmocnienie obrażeń zamrożonych. Aspekt Lodowego Błyskawicy spowoduje pojawienie się dodatkowych poszukiwaczy, aby zamrozić cele po rozbiciu wroga. Podobnie, aspekt Frostpulse zamrozi pobliskich walczących za każdym razem, gdy Czarnoksiężnik rzuci szczelinę.

Fragmenty zastoju

shadebinder customization

Czarnoksiężnik może wyposażyć cztery różne fragmenty. Oto najlepsze fragmenty do optymalizacji klasy Shadebinder:

Whisper of Bonds : Pokonywanie zamrożonych celów bronią daje super energię.

Whisper of Hedrons : Zyskaj premię do statystyk po zamrożeniu celu w stazie.

Whisper of Shattering : Pokonywanie spowolnionych lub zamrożonych celów zapewnia energię umiejętności klasowej.

Whisper of Fissures : Zwiększa obrażenia i rozmiar wybuchu stazy, gdy kryształ stazy lub zamrożony cel zostanie zniszczony.

Każdy z fragmentów pomoże graczom zadać więcej obrażeń stazy, odnowić superzdolność i naładować swoje umiejętności . Ze względu na to, ilu wrogów zostanie zamrożonych i zabitych, każde z powyższych wzmocnień pozostanie aktywne przez większość aktywności. Każda z umiejętności będzie się nakładać, a gracze będą musieli po prostu nacisnąć spust na zamrożonych wrogach, aby ukończyć nawet najtrudniejsze najazdy.

Sugerowane mody i sprzęt

osmiomancy gloves exotic gauntlets

Jeśli chodzi o Staze, gracze nie mogą wiele zrobić, jeśli chodzi o Egzotyki i mody, poza budowaniem Stasis Elemental Well’i oraz lepszymi wskaźnikami ładowania granatów i walki wręcz .

Supreme Wellmaker : Użycie Supera tworzy trzy studnie żywiołów.

Grenade Kickstart : Gdy gracze nie mają energii granatu, ich granat ładuje się szybciej.

Well of Restoration : Studnie z żywiołami stazy zapewnią energię umiejętności o najniższym ładunku.

Elemental Ordnance : Ostatnie trafienia granatem tworzą studnie żywiołów.

Melee Wellmaker : Ostatnie ciosy w walce wręcz (silne) tworzą studnie żywiołów.

To tylko kilka przykładów budowania Studni Żywiołów, a inne opcje, takie jak Font of Might i Elemental Armaments, również działają dobrze. W przypadku Egzotyków gracze powinni wypróbować Oko Innego Świata , które przyspiesza odnawianie wszystkich umiejętności, z wyjątkiem Supersów, lub Rękawice Osmiomancji , które poprawiają granaty Coldsnap.

Voidwalker Build w Void 3.0

Void walker

Czarownicy czekają na ucztę dzięki nowej aktualizacji Void 3.0. Koneserzy Pustki mają za zadanie spamować wszystkimi umiejetnościami, zadając mnóstwo obrażeń poprzez osłabianie, tłumienie i aktywowanie Pożerających i Ulotnych Pocisków . Ta podklasa stała się tak potężna, że ​​może nawet iść w parze z kompilacjami Solar PVE, choć zapewnia mniej użyteczności dla członków drużyny.

Ponieważ Studnia Blasku jest nadal tak dobra, Wędrowcy Pustki prawdopodobnie pojawią się raz w większej drużynie ogniowej i znikną reklamy, podczas gdy inny Czarnoksiężnik będzie odpowiedzialny za budowanie Studni blasku. To powiedziawszy, używając modów Elemental Well, gracze mogą tworzyć naprawdę potężne buildy Voidwalkera za pomocą Void 3.0 .

Fragmenty Pustki i Aspekty

voidwalker aspect

Podobnie jak w przypadku Stazy, gracze mogą teraz dostosować swój build do swoich upodobań. Niektóre umiejętności są jednak zalecane zamiast innych.

Super: Nova Bomb – Cataclysm (śledzi cele, nie trzeba celować)

Granat: wirowy (najłatwiejszy do zabicia, najlepszy obszar działania)

Aspekty: Dziecko Starych Bogów (szczeliny tworzą Dusze Pustki, które osłabiają wrogów, na których się przyczepią), Nakarm Pustkę (zabójstwa umiejętnością Pustki aktywują Pożeranie, które leczy gracza przy każdym zabiciu)

Fragmenty: Echo Wysysania (zdobądź regenerację zdrowia za ostatnie ciosy w zwarciu), Echo Zaopatrzenia (obrażenia od granatów ładują energię w zwarciu), Echo Wymiany (ostatnie ciosy w walce wręcz ładują energię granatów), Echo Podkopywania (granaty osłabiają wrogów)

Ostatecznie można się nimi bawić, ale są dobre powody, aby je wybrać.  Nova Bomba jest najłatwiejsza do trafienia, podobnie jak granat Vortex, co ułatwia aktywację efektów odłamków. Dziecko Starych Bogów to absolutny must-have ze względu na obszar działania Duszy Pustki, która pojawia się po umieszczeniu szczeliny . Feed the Void działa dobrze, aby leczyć gracza i aktywować Pożeranie.

W przypadku fragmentów gracze będą chcieli nadać priorytet tym, które pomagają naładować ich umiejętności . Dlatego Zaopatrzenie i Wymiana są wspaniałe, ponieważ umiejętności walki wręcz i granatów będą się wzajemnie ładować, gdy zostaną użyte. Wysysanie dodatkowo pomoże graczom pozostać przy życiu, a także zapewni regenerację zdrowia sojusznikom, podczas gdy Podważanie jest absolutnie fantastyczne przeciwko bohaterom lub bossom. Rzuć granat, aby osłabić cel, a odniosą jeszcze większe obrażenia.

Sugerowane mody i sprzęt

destiny 2 exotic warlock-armor secant filaments

Najlepsze mody sezonu 16 są w rzeczywistości modami Elemental Well. W sezonowym artefakcie znajduje się sporo świetnych modów, a niektóre gracze powinni wybrać od Ady-1:

Font of Might : Podniesione studnie żywiołów, które mają ten sam rodzaj energii podklasy, zapewnią premię do obrażeń broni tego typu.

Melee Wellmaker : Ostatnie ciosy w walce wręcz (silne) tworzą studnię żywiołów typu podklasy gracza.

Volatile Flow: Podniesienie studni żywiołów Pustki zapewni graczowi niestabilne, wybuchowe rundy.

Well of Might: Podniesienie studni żywiołaków Pustki zapewnia graczowi odporność na obrażenia.

Elemental Ordnance: Ostatnie ciosy granatem tworzą studnie żywiołów typu podklasy gracza.

W przypadku sprzętu egzotycznego gracze mogą wypróbować następujące elementy:

Secant Filaments: Rzucenie szczeliny zapewnia graczowi Pożeranie, a także każdemu innemu graczowi, który w nim stoi. Idealny dla entuzjastów Pożerania.

Nezarec’s Sin: Zabójstwa za pomocą obrażeń Pustki zwiększają szybkość odnawiania umiejętności.

Stag: Gdy zdrowie krytyczne, gracze natychmiast odzyskują swoją szczelinę. Szczelina zapewnia nadmierną tarczę. Świetne do ciągłego zdobywania Duszy Pustki.

Eye of Another World: Poprawiono szybkość ładowania granatów, szczelin i umiejętności walki wręcz. Świetne do poprawy szybkości odnawiania umiejętności.

Budowa Ostrza Świtu

destiny 2 dawnblade

Jeśli chodzi o hardkorową zawartość PVE, czarnoksiężnik Dawnblade jest najlepszą wersją w Destiny 2 . Górne drzewo Solar zapewnia czarnoksiężnikom niewiarygodne opcje prędkości poruszania się, podczas gdy dolne drzewo jest po prostu fantastyczną kompilacją usuwającą niecelność z Daybreak’a. I oczywiście wisienką na torcie jest środkowe drzewo, które może nie jest najbardziej ekscytującym wyborem dla graczy, którzy chcą po prostu zadawać obrażenia, ale jest to zdecydowanie najlepszy sposób, aby wesprzeć drużynę ogniową i przebić się przez niektóre najtrudniejszych starć PVE .

Dostrojenie łaski

well of radiance

The Well of Radiance jest zdecydowanie najlepszym Super do hardkorowej zawartości PVE ze względu na to, jak łączy się z kilkoma egzotycznymi elementami zbroi i jak może wspierać resztę drużyny ogniowej. Studnia daje każdemu, kto w niej stoi, 49% odporności na obrażenia i 25% premię do obrażeń . Oznacza to, że Well jest absolutnie niesamowita dla każdej fazy obrażeń bossa w każdym nalocie, nocnym szturmie lub lochu, gdzie duże obrażenia i utrzymanie są koniecznością.

ZWIĄZANE Z:Destiny 2: Jak Zdobyć Gjallarhorn

Choć bardziej niszowy, gracze mogą również przytrzymać granat, aby ochlapać sojuszników Boską Ochroną, która daje im słabą tarczę . Może się przydać w sytuacjach, w których nawet najmniejsza ilość zdrowia ma znaczenie.

Uderzenia w zwarciu w środkowym drzewie pomagają również członkom drużyny, dając im wzmocnienie Wzmocnione na 6 sekund , jednocześnie paląc dotknięte nim cele. Za każdym razem, gdy czarnoksiężnik leczy lub wzmacnia swoich kolegów z drużyny w tym drzewie, czasy odnowienia jego umiejętności skracają się, co jest fantastyczne, biorąc pod uwagę 30. rocznicę zmian poszczególnych czasów odnowienia.

Sugerowane mody i sprzęt

phoenix_protocol

Gracze korzystający z tej konfiguracji powinni skupić się na dyscyplinie, regeneracji i/lub odporności oraz intelekcie . Cóż, nie jest to niezwykle trudne do naładowania, ale posiadanie wyższego intelektu z pewnością pomoże. Jednak dyscyplina będzie koniecznością, aby regularnie spamować granatami i w razie potrzeby spamować Divine Protection na członków drużyny.

Gracze mogą wybierać spośród wielu egzotycznych elementów. Buty Lunafaction są genialne dla Studni, ponieważ każdy, kto stoi w szczelinie leczniczej lub w Studni, otrzyma przyspieszenie przeładowania, a szczeliny wzmacniające zapewniają również większy zasięg. Jeleń zwiększa redukcję obrażeń zarówno Studni, jak i szczelin, a za każdym razem, gdy gracz zostanie krytycznie ranny, czas odnowienia jego szczeliny jest odnawiany, umożliwiając mu spamowanie. Wreszcie, protokół Pheonix pozwala graczom ładować superzdolność, gdy studnia jest nadal aktywna, poprzez zabijanie, co oznacza nieskończone studnie przez wiele dni.

Zwróć uwagę, że właściciel Studni lub szczeliny musi być tym, który posiada przedmioty egzotyczne, takie jak Buty Lunafaction i Jeleń, aby były aktywne i pracowały nad innym graczem, który w nich stoi.