Destiny 2 osłabiona synergia studni blasku z innymi bonusami

Studnia Blasku Warlocków nie oferuje już synergii z innymi korzyściami, co jest efektem zmian wprowadzonych w ostatniej łatce do Destiny 2.

destiny-2-stealth-nerf-well-of-radiance-warlock-focusing-lens-shooting-through-shields-intentional

Dodatek z okazji 30-lecia Destiny 2 zawierał jedną z największych aktualizacji piaskownicy w grze i wiele się w niej zmieniło. Wiele poprawek i osłabień wprowadzono zarówno do archetypów broni, jak i do pojedynczych przedmiotów, takich jak egzotyczny karabin snajperski Szept Robala, który może teraz konkurować pod względem DPS z nowo wydanym Gjallarhornem. Chociaż wprowadzono liczne ulepszenia broni i egzotycznego ekwipunku, aktualizacja piaskownicy skupiła się głównie na mnogości zdolności i Superów w Destiny 2, z zamiarem uczynienia ich użycia mniej uciążliwym w PvP i skupienia się bardziej na grze z bronią.

Popularne wybory w Tyglu zostały wypatroszone, a każde uderzenie w walce wręcz i granat w Destiny 2 otrzymały zróżnicowany czas odnowienia i kontrolę mocy, aby lepiej dopasować je do wizji Destiny 2 przedstawionej przez Bungie. Supery zostały potraktowane w podobny sposób – każdy z nich został przypisany do poziomu, który kontroluje ich czas odnowienia. Studnia Promienistości Czarnoksiężnika jest najszybciej regenerującym się superumiejętnością w grze i chociaż graczom się to spodobało, było jeszcze kilka innych zmian, które nie zostały uwzględnione w patchu.

Użytkownik Reddita o pseudonimie m4eix opublikował post na temat zmian w patchu 3.4.0, które teraz dostarczają niektóre z unikalnych atutów Studni Radości tylko Czarnoksiężnikowi, który ją rzuca, a nie całej drużynie. Pierwszą z nich jest to, że chociaż mod jest nadal w użyciu, gracze stojący w Studni Radości nie będą już mogli korzystać z dodatkowych obrażeń od Soczewki Skupienia, a drugą jest to, że drużyna Czarnoksiężnika nie będzie już mogła strzelać przez tarcze.

Bungie przyznało później, że nie było to zamierzone osłabienie potajemnie, ale omyłkowo pominięto je w patch notes. Według jednego z deweloperów, celem było wyeliminowanie ogromnego wzrostu DPS wynikającego z połączenia Rozpadu Cząstek i Soczewki Skupienia, co nigdy nie było zamierzone. Ta korekta sprawia jednak, że Łowcy w Destiny 2 są zagrożeni, jeśli chodzi o żywotność w końcowej fazie gry.

Kolejną niejasną modyfikację zauważono w ukrytym atucie Gjallarhorna i kombinacjach z innymi wyrzutniami rakiet, ponieważ zawsze ma on aktywne Granaty i Podkowy, mimo że broń ich nie wymienia. Ponadto egzotyk może teraz użyć Reakcji Łańcuchowej, aby rakiety bliskich przyjaciół wyczyściły całe komory, oraz użyć Trwałego Wrażenia, aby zadać ogromne obrażenia.