Destiny 2: Void 3.0 Przewodnik po tworzeniu Czarownika

Void 3.0 w Destiny 2 jest już dostępny, z różnymi potężnymi aspektami, fragmentami i kompilacjami pustki dla czarnoksiężników.

Nie można zaprzeczyć, że Czarnoksiężnicy otrzymali długi koniec kija dzięki nowym zmianom Destiny 2 Void 3.0. Chociaż wszystkie klasy otrzymały nowe i potężne aspekty i fragmenty do zabawy, Czarnoksiężnicy są zdecydowanie najlepszą klasą do uruchomienia nowej podklasy Pustki w Destiny 2 .

ZWIĄZANE Z:Destiny 2: Void 3.0 Hunter Najlepsze Konstrukcje, Aspekty I Fragmenty

Nowi gracze, a nawet powracający gracze, mogą czuć się nieco zdezorientowani wszystkimi nowymi aspektami i fragmentami, bezpośrednio inspirowanymi Stazą. Biorąc pod uwagę, że Void jest od jakiegoś czasu jedną z najmniej granych podklas dla Warlocka ze względu na siłę Solara, wielu graczy szuka inspiracji dla swoich nowych buildów Voidlocka. Ten przewodnik pokaże niektóre z najlepszych aspektów, fragmentów i wyposażenia Warlocków z Void 3.0 .

Aspekty i fragmenty pustki

Podklasa Pustki została całkowicie przerobiona, aby pasowała do podklasy Stazy. Gracze mogą mieszać i dopasowywać wybrane przez siebie konfiguracje, włączając w razie potrzeby swoje ulubione aspekty i fragmenty. Jest jednak kilka, które wyróżniają się na początku sezonu 16, zanim pozostałe fragmenty zostaną odblokowane.

Pustka w zwarciu

destiny-2-pocket singularity

Obecnie dostępny jest tylko jeden rodzaj walki wręcz, czyli nowa walka wręcz Pocket Singularity. Ta umiejętność popycha wrogów i sprawia, że ​​są niestabilni, co powoduje ich eksplozję na niewielkim obszarze działania. Jeśli i kiedy pojawią się nowe walki wręcz, ta sekcja może zostanie zaktualizowana.

Granaty Pustki

Destiny-2-Warlock-Void-Vortex-Grenade

Granat Vortex pozostaje jednym z najlepszych i najbardziej niezawodnych granatów Pustki dla Czarnoksiężników . Łączy to, co najlepsze ze Studniami Żywiołów, ponieważ gracze mogą dość niezawodnie rzucać go w twarz wrogom i tworzyć dla siebie Studnie Żywiołów. To idealny wybór dla Czarnoksiężników, którzy polegają na statystykach o wysokiej dyscyplinie.

Aspekty Pustki

Destiny-2-Warlock-Void-Child-Of-The-Old-Gods-Aspect

Child of the Old Gods jest obowiązkowym aspektem dla każdego Czarnoksiężnika Pustki, ponieważ pozwala graczom niesamowicie szybko ładować swoje umiejętności. Kiedy gracze używają umiejętności Szczeliny, pojawia się Dusza Pustki. Dusza Pustki przyczepia się do wszystkich wrogów, do których strzela gracz, rani ich i osłabia.

Gracze korzystający z Healing Rift otrzymają energię do granatów i walki wręcz, a ci z Empowering Rift otrzymają zdrowie. Wrogowie pokonani Duszą Pustki dają graczowi energię umiejętności klasowej.

Destiny-2-Warlock-Void-Feed-The-Void-Aspect

Feed the Void to idealny drugi wybór dla Void Warlocków, dzięki czemu gracze są prawie nie do zabicia, zapewniając im Pożeranie, które zasadniczo leczy gracza, gdy zadadzą ostateczne ciosy wrogom. Wydłuża to również czas trwania Pożarcia. Aby aktywować ten aspekt, gracze muszą po prostu użyć swoich umiejętności Pustki, aby pokonać wrogów.

Fragmenty Pustki

Destiny-2-Warlock-Echo-Of-Provision-Void-Fragment

 

  • Echo of Leeching : Ostatnie ciosy wręcz zapewniają regenerację zdrowia gracza i pobliskich sojuszników. Świetne dla Czarnoksiężników, którzy chcą wspierać swoją drużynę w PvE.
  • Echo Zaopatrzenia : Obrażenia od granatów dają graczowi energię do walki w zwarciu. Dobrze łączy się z Dzieckiem Starych Bogów i pozwala graczom częściej spamować swoimi umiejętnościami.
  • Echo wymiany : Ostatnie ciosy w zwarciu dają graczom energię granatu. Dobrze łączy się z Child of the Old Gods i Echo of Leeching, ponieważ gracze mogą częściej spamować swoimi umiejętnościami.
  • Echo of Undermining : Granaty spowalniają wrogów i otrzymują więcej obrażeń. Efekt ten nazywany jest „osłabieniem”.

Nadzory Pustki

destiny 2 nova bomb

Ogólnie rzecz biorąc, trzy różne bomby Nova sprowadzają się do osobistych preferencji. Jednak Nova Bomb: Vortex wydaje się na razie najsłabszy z trzech, a Nova Warp i Nova Bomb: Cataclysm są najsilniejsze. Ta ostatnia jest szczególnie dobra w PvE, gdzie gracze mogą sobie pozwolić na rzucenie wolniej poruszającej się Nova Bomby.

Mody i modyfikacje artefaktów

Destiny-2-Season-of-the-Risen-Artifact-Volatile-Flow

Nowe buildy Czarownika Pustki najlepiej będą polegać na Studniach Żywiołów. W społeczności Destiny 2 pojawiło się wiele świetnych konfiguracji, ale w szczególności jedna z konfiguracji wykorzystująca Zmienny Przepływ zyskała dużą popularność w pierwszych tygodniach 16. sezonu .

Ta kompilacja Scrub to tylko jeden z wielu świetnych przykładów tego, co może zrobić mod artefaktowy Volatile Flow. Chociaż klasa Łowcy jest pokazana w ich przewodniku, ta konfiguracja działa jeszcze lepiej z Czarnoksiężnikami z wysoką dyscypliną oraz wyżej wymienionymi aspektami i fragmentami. Kluczem jest możliwość szybkiej regeneracji energii umiejętności i płynnego ich cyklowania. Aby zobaczyć pełną moc tej konfiguracji, zapoznaj się z powyższym przewodnikiem Scruba.

Aby zbudować studnię żywiołów pustki i wybuchową pustkę stworzoną przez Scrub, gracze będą potrzebować następujących modyfikacji:

  • Studnia Wytrwałości
  • Zmienny przepływ (artefakt sezonowy)
  • Czcionka potęgi (artefakt sezonowy)
  • Uzbrojenie żywiołów

Niektóre mody buildu można modyfikować zgodnie z preferencjami gracza. Ogólnie rzecz biorąc, jest to bardzo elastyczna konstrukcja.

Broń i sprzęt

destiny-2-funnelweb-god-roll-pve

Broń Pustki to najlepszy wybór dla każdej konfiguracji Pustki, która korzysta ze Studni Żywiołów. Gracze mogą wybrać dodatkowy pistolet maszynowy Funnelweb, którego Scrub zaleca również w powyższym przewodniku.

destiny 2 enigma glaive

Jednak gracze, którzy chcą włączyć glewie do swojej konfiguracji, mogą również użyć Enigmy , która jest bronią Pustki wymagającą specjalnej amunicji, a także w dodatkowym slocie. Nie będzie tak spamerski jak Funnelweb, ale zachęca do ciekawego stylu gry.

destiny 2 the stag

Jeśli chodzi o Egzotyczny sprzęt, Czarnoksiężnicy powinni koniecznie wypróbować The Stag. Gdy stan zdrowia gracza jest krytyczny, natychmiast odzyska on swoją Szczelinę. Oznacza to, że Czarnoksiężnicy z Jeleniem mogą bardzo często aktywować Duszę Pustki Dziecka Starych Bogów.

Secant-Filaments-in-Destiny-2

Nowe egzotyczne buty czarnoksiężnika Secant Filaments są również opcją dla graczy, którzy wolą używać Wzmacniającej Szczeliny. Sieczne włókna zapewnią graczowi Pożeranie za każdym razem, gdy rzucona zostanie szczelina, a wrogowie wystrzeliwani z tej szczeliny zostaną zakłóceni.