Łowcy destiny 2 mogą w nieskończoność utrzymywać niewidzialność

Łowcy w Destiny 2 mogą dowolnie łączyć się w łańcuchy niewidzialności, korzystając ze zaktualizowanego Hełmie Grawitonu i budowy opartej na Sile.

destiny-2-hunters-chain-invisibility-infinitely-graviton-forfeit-smoke-bomb-melee-recharge-rate-strength-build-omnioculus

Gracze w Destiny 2 mogą tworzyć unikalne i fascynujące zestawy ładunków, łącząc części zbroi, egzotyczne przedmioty, moduły i broń palną, co często prowadzi do niezwykle potężnych konfiguracji. Łowcy są często mniej korzystni w trybie PvE niż Warlocki czy Tytani, zwłaszcza po tym, jak 30th Anniversary Pack usunął synergię Well of Radiances z Soczewką Skupienia i innymi bonusami. Łowcy są w większości dobrym wyborem dla wyspecjalizowanych nisz, takich jak posiadanie dedykowanego gracza wsparcia, który może uczynić cały oddział niewidzialnym dzięki egzotycznemu ekwipunkowi skrzyni Omnioculus lub obezwładnić potężnych przeciwników dzięki umiejętności Więzi.

Gracze łowcy, którzy wolą zmierzyć się z materiałem Destiny 2 w pojedynkę, mogą to oczywiście zrobić, korzystając z różnych buildów, takich jak Zapora ostrzy czy Arcstrider zadający obrażenia w walce wręcz, które są bardzo realistycznymi opcjami. Kolejną mocną opcją jest Grawitonowa Przepadłość, egzotyczny hełm, który wydłuża czas trwania efektów niewidzialności i sprawia, że umiejętności walki wręcz ładują się szybciej, gdy jesteśmy niewidzialni. Podarowanie Grawitonu zwiększa również regenerację Łowcy, gdy jest on niewidzialny, oraz szybkość przeładowania wszystkich broni, co czyni go doskonałą alternatywą dla Omnioculusa.

Łowcy w Destiny 2 mogą teraz tworzyć łańcuchy niewidzialności w nieskończoność, mając w swojej budowie Przepadek Grawitonu i 100 Wytrzymałości, jak donosi YouTuber i twórca treści Esoterickk. W rzeczywistości, wydłużony czas niewidzialności dzięki Przepadkowi Grawitonu, w połączeniu ze 100 Wytrzymałością i wyższym wskaźnikiem odnawiania umiejętności walki wręcz, pozwala graczom odzyskać Bombę Dymną na czas, aby użyć jej po zakończeniu niewidzialności – chyba że przerwą ją strzelając lub wykonując inne czynności. Serce Paczki może być łączone do trzech razy, aby zwiększyć Mobilność, Odporność i Regenerację, co daje graczom dużą elastyczność w zakresie statystyk.

Łowcy w Destiny 2 zostali również pozbawieni umiejętności Unik – czas odnowienia z 11 do 18 sekund. Jest to również zależne od mobilności T10, więc posiadanie mniejszej mobilności może znacznie pogorszyć uniki Łowców. Jednakże, w tym zestawie Gambler’s Dodge jest używany tylko jako wsparcie w nagłych wypadkach, więc ma mniejsze znaczenie dla podstawowej rozgrywki.

Jeden z graczy Destiny 2 przedstawił doskonały build DPS dla Łowców w trybie PvE, który zawiera moduły Stasis i Elemental Well dla tych, którzy wolą zadawać większe obrażenia. Jest to dobra alternatywa dla Graviton Forfeit, która skupia się bardziej na przetrwaniu, nie alarmowaniu napastników i szybkim przechodzeniu sekcji, aby skrócić czas ukończenia.