Witaj w kuźni Strażniku!

Kuźnia buildów to strona blogowa stworzona specjalnie z myślą o stworzeniu zbioru dobrych zestawów wyposażeń dla nowych i doświadczonych graczy Destiny 2.

O czym mowa?

Destiny 2 jest darmowym MMO RPG z szeroko rozbudowaną fabułą i obszernymi opcjami ulepszania swojej postaci. Gra posiada wiele poziomów trudności i różne mechaniki wiec stworzenie builda-hybrydy który będzie działał wszędzie jest praktycznie niemożliwe.
wiecej informacji o samej grze można znaleść na oficjalnej stronie gry.

W miarę postępów zdobywamy doświadczenie, a jeśli zgromadzimy go wystarczająco dużo, nasza postać zyska nowy poziom, co zwiększy jej moce. Do wyboru mamy trzy opcje, z których wszystkie są takie same jak w pierwowzorze (twórcy nie dodali żadnych nowych). Można wybrać klasę główną, co wpływa na wyposażenie i dostępne dla niej umiejętności, a także dwie klasy dodatkowe, które nieco zmieniają styl tej podstawowej. Podczas tworzenia postaci możemy wybrać jedną z trzech ras występujących w uniwersum Destiny, ale decyzja ta nie ma żadnego wpływu na rozgrywkę. Broń, podobnie jak w poprzedniej grze, podzielona jest na trzy rodzaje, jednak same kategorie są nowe: Energia, Kinetyka, Ciężka.

Destiny 2: 10 Builds You Need To Try In Season Of Arrivals

Po co buildy?

dla każdej z trzech klas (Łowcy, Tytana, i Czarownika) zostanie umieszczony tutaj wpis o dobrym wyposażeniu W kategoriach przedstawionych na głównym pasku strony znajdziesz z pewnością coś co istnie udekoruje twój styl gry.

Jest to projekt startowy obecnie prowadzony przez jedną osobę, co nie zmienia  faktu że postaram sie wypełnić to dużą ilością treściwych informacji dla fanów Serii.

Znajdziesz tutaj zarówno Buildy z mety jak i moje i moich przyjaciół autorskie widzimisie dzieki którym moźna sie dobrze bawić.
znajdą sie tu również poradniki jak tworzyć własne Buildy, jak nakładają sie na siebie różne debuffy,  oraz definicje wiekszości określeń z gry jeżeli nie wiesz o czym mówie, to miejsce zarówno dla doświadczonych oraz nowych graczy chcących stworzyć swój wyjątkowy styl gry.